TCM | CLINIC TCM | SLOVAKIA TCM | INSTITUT

Logo TCM BOHEMIA

PRODUKTY TRADIČNÍ ČÍNSKÉ MEDICÍNY

Vstup do eshopu

Proč se registrovat u TCM BOHEMIA s.r.o.?


Našim hlavním cílem je Vaše spokojenost. Chtěli bychom Vám sdělovat takové informace, abyste měli chuť a důvod se k nám stále vracet. Vážíme si Vašeho zájmu a těšíme se do budoucna na další vzájemnou spolupráci.

Tyto webové stránky jsou určeny široké veřejnosti, ale přesto máme určité výhody pro Vás, kteří se rozhodnete se u nás zaregistrovat.


Nabízíme tři typy registrací a každá má určité výhody:

 1. Chtěli byste objednávat z našeho e-shopu? Chtěli byste mít stále předvyplněnou fakturační a dodací adresu? Chcete mít přehled o všech Vašich dosavadních objednávkách?
  Registrace do eshopu

   
 2. Máte kamenný obchod nebo prodáváte Vaše produkty přes e-shop? Rádi byste nakupovali za velkoobchodní ceny? Chcete pravidelně dostávat informace o akcích, slevách a novinkách?
  Registrační formulář velkoodběratele

   
 3. Jste terapeutem TCM a rádi byste nakupovali za terapeutické ceny? Studujete TCM INSTITUT nebo jste absolvovali jinou školu tradiční čínské medicíny? V případě větších odběrů chcete mít možnost čerpat kvartálně mimořádnou finanční provizi z obratu? Chcete mít přístup k cenám bylin a granulí a přehled o celém sortimentu bylin a granulí? Rádi byste využívali aplikace YaoWang k možnosti objednávat individuální bylinné směsi? Chcete pravidelně dostávat informace o akcích, slevách a novinkách?
  Registrační formulář terapeuta či studenta TCM


Více informací a obchodní podmínky najdete zde.


A ještě na vysvětlenou:

Tyto registrace se mohou kombinovat.
Pokud se zaregistrujete do eshopu, ještě Vám to nezajistí velkoobchodní ceny. A naopak. Pokud se zaregistrujete jako velkoodběratel/ka, neznamená to, že na e-shopu vidíte ihned velkoobchodní ceny.

Doporučujeme Vám, kteří jste zaregistrovaní jako velkoodběratelé a chcete pohodlně objednávat přes náš e-shop, zaregistrujte se ještě do e-shopu jako soukromá osoba. My obě tyto registrace propojíme, Vám na email přijde automatická odpověď s přihlašovacími údaji a teprve potom po přihlášení uvidíte svoji cenovou hladinu.

Pokud se Vám tyto informace zdají nedostatečné a chcete se na cokoliv zeptat, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám vše vysvětlíme.studium pěti dovedností
ŠKOLA TCM

Patnáctý běh studia zahajuje
11.2.2021 v Praze.No...

TCM INSTITUT >>
harmonizace
Jerlínový čaj

Oblíbený čaj, svou chutí může připomínat kávu.

Nápoj se staletou tradicí >>
bezlepková obilovina
Slzovka

Divoká tráva, podobná ječmenu, s čistícím účinkem pro det...

Jedna z nejdéle pěstovaných obilovin >>
TCM BOHEMIA s.r.o.
Hluboká nad Vltavou
IČ: 037 90 037
DIČ: CZ 037 90 037

M: 603 169 933

E: info@tcmbohemia.cz
E: obchod@tcmbohemia.cz
Chci zasílat newsletter
Příjmení

Jméno

E-mail


ON-LINE OBCHOD
tradiční čínské medicíny

VSTOUPIT

Aplikace YAO WANG
pro terapeuty TCM

VSTOUPIT
Facebook Instagram