TCM | CLINIC TCM | SLOVAKIA TCM | INSTITUT

Logo TCM BOHEMIA

PRODUKTY TRADIČNÍ ČÍNSKÉ MEDICÍNY

Vstup do eshopu

 

Chinese Dragon Formulas

Bylinné směsi ve formě lisovaných kuliček - WAN

DRAK je v čínské mytologii nositelem štěstí. Je patronem deště, na jaře přináší tolik potřebnou vláhu a slibuje úrodnost polí. Představuje příznivý životní osud, štěstí, moudrost a dlouhověkost. Je symbolem života, zrodu a jeho dech má oživující a léčivé vlastnosti…

… a my Vám tyto léčivé vlastnosti dračího dechu přinášíme s naší ucelenou řadou více než 100 druhů bylinných směsí ve formě kuliček WAN.

Jedná se o bylinné směsi vycházející z tradiční čínské medicíny staré 3000 let. Jejich příznivé účinky jsou ověřeny mnoha generacemi. Dračí kuličky jsou vyrobeny s využitím nejmodernějších technologických postupů též s důrazem na kvalitu a nezávadnost vstupních surovin, avšak podle původních receptur zapsaných ve starých medicínských knihách.

Přestože sestavování a předepisování tradičních silných bylinných směsí je exkluzivní doménou profesionálních terapeutů tradiční čínské medicíny, lze mnohé z nich doporučit i k laickému použití.

Bylinné směsi WAN jsou čistě přírodního (převážně rostlinného či minerálního) původu, přičemž jednotlivé ingredience jsou vařeny společně. K takto získanému výtažku je následně jako pojivo přidán kukuřičný a rýžový škrob v takovém množství, aby vznikl poměr 1:5. Vše je pak lisováno do kuliček. Konečný výrobek je díky této technologii mikrobiálně nezávadný.

Všechny směsi jsou u nás ještě pravidelně kontrolovány a testovány Státním zdravotním ústavem. Máte-li zájem, můžete se podívat na jednotlivé protokoly.

Kuličky WAN jsou baleny do plastových lahviček po 200 kusech o celkové hmotnosti 33g.

Neužívají se spolu s jídlem, odstup má být nejméně 15 min před jídlem, nebo 1 hodinu po jídle. Zapíjí se obyčejnou vodou. Délka dávkování závisí na závažnosti zdravotních problémů a jejich charakteru. Orientační dávkování je uvedeno u každého preparátu.harmonizace
Jerlínový čaj

Oblíbený čaj, svou chutí může připomínat kávu.

Nápoj se staletou tradicí >>
studium pěti dovedností
ŠKOLA TCM

Patnáctý běh studia zahajuje
11.2.2021 v Praze.No...

TCM INSTITUT >>
bezlepková obilovina
Slzovka

Divoká tráva, podobná ječmenu, s čistícím účinkem pro det...

Jedna z nejdéle pěstovaných obilovin >>
TCM BOHEMIA s.r.o.
Hluboká nad Vltavou
IČ: 037 90 037
DIČ: CZ 037 90 037

M: 603 169 933

E: info@tcmbohemia.cz
E: obchod@tcmbohemia.cz
Chci zasílat newsletter
Příjmení

Jméno

E-mail


ON-LINE OBCHOD
tradiční čínské medicíny

VSTOUPIT

Aplikace YAO WANG
pro terapeuty TCM

VSTOUPIT
Facebook Instagram